KDO JSME CO UMÍME  PROJEKTY KONTAKT

Váš prohlížeč nepodporuje toto vložení flashe

 

Tvorba webových stránek

Nabízíme tvorbu:

Design

statických www stránek, dynamických webových stránek, profesionálních e-shopů, webdesign, reklamních bannerů a další produkty spojené s propagací a reklamou nejen na internetu. Používáme technologie HTML, PHP5, MYSQL, XHTML, CSS2, JAVA SCRIPT, FLASH a další.

Design Vašich stránek

Design Vašich stránek vytvoříme a přizpůsobíme dle Vašich požadavků. Předložíme Vám více grafických návrhů, z kterých si určitě vyberete. Použitím ccs stylů je zajištěno oddělení formy od obsahu a je možné kdykoli změnit stávající vzhled Vašich stránek. Není pro nás problém vytvořit jednoduché statické stránky (základní a přehledná prezentace) ani stránky dynamické, založené na PHP5 s propojením na databáze, jako jsou např. e-shopy, realitní servery,seznamky...
Při tvorbě zrojového kódu klademe důraz na to, aby Vaše stránky byly zobrazovány ve všech internetových prohlížečích stejně!!!

Konzultace a zaměření Vašich stránek na určitou cílovou skupinu

Poradíme Vám, jak nejlépe sestavit stránky, aby jste oslovili co největší počet Vašich zákazníků.

Optimalizace stránek SEO

Věškeré stránky jsou optimalizovány dle standarů SEO. Zvolíme ty nejběžnější klíčová slova, která jsou používána Vašimi potencionálními návštěvníky. Zajistíme Vám registraci Vašich stránek do českých a světových katalogů. Vytvoříme reklamní kampaně Vašich stránek na serverech SEZNAM.CZ A GOOGLE.CZ

Změny designu Vašich stránek

Pokud máte již vytvořené www stránky a chtěli by jste změnit jejich vzhled, dopracovat další funkcionality, pořípadě nejste spokojeni s jejich údržbou a aktualizací, neváhejte nás kontaktovat. Drobné aktualizace provádíme do 12h.

Výroba stránek

Stránky Vám připravíme nejpozději do 14 dnů od podpisu závazné objednávky.

Příprava a zpracování podkladů včetně fotografií

Veškeré Vaše podklady včetně fotografií upravime pro co nejkvalitnější ale zároveň nejrychlejší zobrazení na Vašich stránkách.( kvalitní fotografie pro Vás případně zhotovíme )

Registrace domén

V případě zájmu zařídíme registraci domény u Vámi vybraného registrátora dle aktuálního ceníku.

Umístění stránek na internet (webhosting)

Samozřejmostí je v případě Vašeho zájmu zřízení webhostingu dle Vašich požadavků a umístění stránek na internet, jejich zprovoznění a otestování funkčnosti.

Správa a aktualizace stránek

Správu a aktualizaci provádíme nejpozději do 24h od obdržení požadavku. (drobnější aktualizace provedeme do 12h)

 
Created by OK4U s.r.o  © 2010  Tel.: 775168820,  E-mail: info@ok4u.cz